Turniej Piłki Nożnej Halowej- 60 lecie klubu LKS Naprzód Łubie
W dniu 5 marca 2016r. w hali przy Szkole Podstawowej w Kopienicy odbędzie się turniej piłki nożnej halowej z okazji 60 lecia klubu LKS Naprzód Łubie.
Na turniej zaproszonych zostało 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy A oraz B.
Grupa A: Grupa B:
- Naprzód Wieszowa - Pogoń Ziemięcice
- Kłodnica Gliwice - Iskra Połomia
- Naprzód Łubie - Naprzód Łubie OLD BOYS
- KS Pat Bau - Czarni Pyskowice Juniorzy
W grupach gra toczyć się będzie systemem każdy z każdym, a czas meczu to 2 x 8 minut.. Z każdej grupy awansują po 2 drużyny które następnie zmierzą się w finałach. Druga drużyna z grupy A zmierzy się w walce o finał z pierwszą drużyną z grupy B oraz odwrotnie. Przegrane drużyny zmierzą się w meczu o 3 miejsce. Dla pierwszych 3 miejsc przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody.
Grupa A swoje zmagania rozpocznie o godz. 8:30 natomiast grupa B o godz. 11.00. Oczywiście podane godz. mogą ulec drobnym zmianom dlatego prosimy o przybycie na halę z odpowiednim zapasem czasu.
Serdecznie zapraszamy na turniej kibiców dla których przewidziana jest niespodzianka.
Turniej odbędzie się dzięki pomocy:
- Pana Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Środowiska oraz Gospodarki Wodnej.
- Pana Starosty Tarnogórskiego
- Pana Wójta Gminy Zbrosławice
- Pana Prezesa Związku Piłki Nożnej Zabrze
- Pana Gulajskiego
- Pana Pękały
- Pana P. Krawczyka
- Pana T. Kamińskiego
Serdecznie dziękujemy!
Po meczu finałowym będziemy chcieli uhonorować byłych działaczy oraz zawodników naszego klubu.
Zapowiadają się ogromne emocje, więc jeżeli masz czas oraz jesteś naszym wiernym kibicem odwiedź 5 marca halę w Kopienicy!